Система орієнтовного перспективно-календарного тематичного планування за програмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" (компл. з 4 ч. )
Система орієнтовного перспективно-календарного тематичного планування за програмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" (компл. з 4 ч. )
ISBN: 978-966-634-832-9
Предмет Дошкілля
Вiк/клас дошкілля
Тип товару календарно-тематичне планування
Автор Наумчук Тетяна Володимирівна та ін.
Видавництво Мандрівець
Гриф МОНУ так
Рiк видання 2014
Сторінок 920
Формат В5
Тип обкладинки М'яка
253.00
Кількість:   Додати у замовлення

Пропонована орієнтовна модель перспективно-календарного тематичного планування відповідає Базовому компоненту дошкільної освіти (нова редакція) та є системою роботи за програмою розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" (авт.: О.І. Білан та ін. – Тернопіль: Мандрівець, 2013). На допомогу педагогам розроблено методичні рекомендації – "вузлики на пам'ять".

Матеріали структуровані за змістовими розділами програми, що визначають різні напрями роботи з дітьми (фізичний, соціально-моральний, емоційно-ціннісний, пізнавальний, мовленнєвий, художньо-естетичний та креативний), віковою періодизацією від раннього віку (третій рік життя) до старшого дошкільного віку (шостий рік життя), систему освітньої роботи з дітьми побудовано на принципах науковості, інтеграції, системності, комплексності, гуманізації змісту навчання і виховання.

Така система планування допоможе педагогові використати знання вікової психології, дошкільної педагогіки, класичних та інноваційних методик, творчо вирішувати освітні завдання, здійснювати особистісно орієнтований та індивідуально-диференційований підходи у роботі з дітьми як певної вікової групи, так і різновікової, з урахуванням потенційних можливостей розвитку кожної дитини.

Для вихователів, вихователів-методистів, керівників дошкільних навчальних закладів, педагогів інших форм здобуття дошкільної освіти, студентів дошкільного відділення педагогічних навчальних закладів.