Мудрі шахи: додаток до методичних рекомендацій з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи
Мудрі шахи: додаток до методичних рекомендацій з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи
ISBN: 978-966-634-996-8
Предмет Дошкілля
Вiк/клас дошкілля
Тип товару зошити робочі
Автор Семизорова Валентина Володимирівна та ін.
Видавництво Мандрівець
Гриф МОНУ так
Рiк видання 2017
Сторінок 72
Формат В5
Тип обкладинки М'яка
85.00
Кількість:   Додати у замовлення

Мета цього додатку – в доступній ігровій формі казкової оповіді ознайомити дітей старшого дошкільного віку з шахівницею, її елементами, шаховими фігурами та правилами гри у шахи. Від імені лісових звірят дитина отримує ігрові завдання, дидактичні задачі та вправи, що допоможуть засвоїти основи гри в шахи.
Як працювати із цим додатком – докладно описано в навчально-методичному посібникові для дорослого "Мудрі шахи: методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку до програми "Мудрі шахи"

Комплект навчально-методичного посібника та додатка є єдиним цілим і відповідає програмі варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти "Мудрі шахи" (авт.: Семизорова В. В., Духновська О. І., Пащенко Л. Ю.), схваленої для використання в дошкільних навчальних закладах (лист ІІТЗО від 05.05.2015 р. №14.1/12-Г-262)
Сторінки цього додатка для зручного використання продубльовано у навчально-методичному посібникові. Тому, якщо дорослий навчає групу дітей, йому досить мати один навчально-методичний посібник, а кожній дитині – по одному додатку.
Для дітей старшого дошкільного віку, вихователів, батьків, тренерів із гри в шахи.